ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ İMALAT MOBİLYA YAPTIRACAĞIM İLETİŞİM

ÜRÜNLERİNİZİN İMALATI
1- İrtibat aşaması

Bize web sitemizden mobilya yaptırmak istiyorum linkindeki formu doldurarak ulaştığınızda size en geç bir iş günü içinde tarafımızdan geri dönülür. Mevcut telefonlarımızdan ulaştığınızda da anında irtibat kurabilirsiniz.


2- Ölçü aşaması

İrtibat aşamasından sonra evinize gelinerek yerinde ölçü alınır. Web sayfamızdan uygun modellerden beğenilerinizi iletirsiniz veya kendi tarasımınızı, isteklerinizi bize iletirsiniz.


3- Anlaşma aşaması

Üretilecek mobilyanızın hangi tür malzemeden (mdf, suntalem, ahşap kaplama gibi ) yapılacağı karar verilip, fiyat ve diğer konularda anlaşma sağlandıktan sonra ise renk ve desen seçimi müşterimizle birlikte yapılır.


4- İmalat aşaması

Sipariş ettiğiniz malzeme profilleri geldikten sonra atölyemizde titiz çalışmamız başlar. Sizin için modüler bir yapıda fonksiyonel, güvenilir, dayanıklı ve estetik ürünlerimizi oluşturmaya başlarız. Bu aşama da istediğiniz zaman atölyemizi ziyaret edip aşamaları yakından da inceleyebilirsiniz. Aşamalardan isteğiniz doğrultusunda sizi haberdar ederiz.


5- Montaj aşaması

İmalat aşaması sona erdiğinde ustalarımız tarafından aranırsınız. Size uygun gün ve saatte evinize gelip ürünlerinizi ekstra bir ücret ödemeden, zarar vermeden ve emniyetli bir şekilde monte ederiz.


Bundan sonra size ürünlerinizin keyfini sürmek kalır.

ANKARA MOBİLYA © 2012 Tüm hakları saklıdır. designed & programmed by bcg